Ibogové pobyty

Ibogová iniciace kompletní (týdenní)

Ibogová iniciace zkrácená (4-denní)

Ngozé“ neboli hudebně-taneční ceremonie, s malou dávkou Ibogy

S Kumacenge dobré je
Že fakt nikdy nedojde
Hojnost darů Matky Otce
Jsou ze země

Iboga je Iboga
Pořádnej dar od Boha
Porichtuje – též vytuní
Co je třeba!

Iboga je Iboga
Moc hezkej dar od Boha
Uzavře ti – otevře ti
To je třeba!

Iboga je vskutku geniální
Zařízení multiplanetární
Chtěl bych ti ji touto formou
Jó nabídnout

Na návštěvu k nám domů pojďme
Prší tam jen občas hojně
Je tam pořád prostřenej stůl
Hned u země

Iboga není chleba
Chutná hořce je to třeba
Dá ti moudrost – dá ti lásku
To je třeba!

Na Kumacenge akcích je možné zažít kousek z atmosféry, která by vás čekala, kdybyste navštívili Bwiti ceremonie v Gabonu nebo Kamerunu. Když si koupíte Ibogu z e-shopu, tak nic takového nejste schopní si doma připravit.

Bwiti ceremonie v Gabonu

Kumacenge je „chrám“ vzniklý z mých zkušeností s mystickou africkou tradicí Bwiti, přeložený do českého jazyka a do českých středoevropských podmínek. Afriku jsem navštívil zatím čtyřikrát a podstoupil jsem tam dvě Bwiti iniciace, jednu v Gabonu a jednu v Kamerunu. Byly to dosti rozdílné zkušenosti, do našeho českého prostředí přináším to nejlepší z obou zemí a z obou přístupů.

Díky medicíně Iboga v prostoru chrámu Kumacenge zažijete probuzení do nové úrovně vašeho života. Iboga je vskutku mocný a jedinečný pomocník. Do určité míry je to jako život před – a život po. Změní se velmi mnoho. Znovu se narodíte, ale nemusíte umírat.

Jako symbol vašeho nového já dostanete od „Ducha Ibogy“ tzv. „Kombo“, tedy vaše duchovní Bwiti jméno. Vystihuje vaši energii a je jen a jen na vás, s kým ho budete sdílet.

Naše Iboga pochází z „naší vesnice“ v Kamerunu, kterou jsem osobně navštívil, je zpracovaná tradičním způsobem a máme požehnání ke sdílení v Česku a v Evropě.

Spolu s ní zažijete několik Bwiti rituálů, připravených spolu s mými africkými učiteli speciálně pro naše podmínky, zaposloucháte se do zvuků Bwiti hudebních nástrojů, zejména nás budou doprovázet osmistrunné harfy „Ngoma“, které jsou v Bwiti uctívány jako Bohyně, jsou doslova mosty z „Neviditelného světa“ do našeho fyzického světa. Jsem první a zatím jediný hráč na tyto harfy v Česku. Také se spolu pustíme několikrát do tance, abychom se ještě hlouběji uvolnili a věřím, že zažijeme čistou extatickou radost z našeho Bytí.

Keř Tabernanthe Iboga v Gabonu
Ttradiční příprava kořenové kůry Iboga v Gabonu

Ibogová iniciace kompletní (týdenní)

Ibogová iniciace zkrácená (4-denní)

Ngozé“ neboli hudebně-taneční ceremonie, s malou dávkou Ibogy

4 komentáře u „Ibogové pobyty“

  1. Dobrý den,
    odkud tedy pochází iboga z ladirny.cz? Za její „kvalitu“ také ručíte?
    Jana

    1. Dobrý den, Jano, iboga na Ladírně pochází z vesnice v Kamerunu od přítele jménem Arnaud, momentálně si troufám říct, že je kvalita dosti podobna, ale jemné rozdíly jsou, těžko vyjadritelne. Ta, kterou máme momentálně označenou jako „od strýce Arnauda“, je z keřů starých 15-20 let, koncem února budeme mít ještě další variantu, pocházející z keřů 30-50 let, ta je dle mé zkušenosti víceméně nerozeznatelná od té, co jsem si dovezl z Gabonu, je podobné silná a hluboká.

    1. Ahoj, množství je individuální, kolik kdo potřebuje, dostane. Průměrně, ženám stačí většina 3 čajové lžičky, což je asi 6-7 g, muži většinou potřebují trochu víc, záleží též na váze člověka, obvykle tak 8-12 gramu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *