Ibogové ceremonie a terapie

Bwiti iniciace v Gabonu
Bwiti iniciace v Gabonu

S Kumacenge dobré je
Že fakt nikdy nedojde
Hojnost darů Matky Otce
Jsou ze země

Iboga je Iboga
Pořádnej dar od Boha
Porichtuje – též vytuní
Co je třeba!

Iboga je Iboga
Moc hezkej dar od Boha
Uzavře ti – otevře ti
To je třeba!

Iboga je vskutku geniální
Zařízení multiplanetární
Chtěl bych ti ji touto formou
Jó nabídnout

Na návštěvu k nám domů pojďme
Prší tam jen občas hojně
Je tam pořád prostřenej stůl
Hned u země

Iboga není chleba
Chutná hořce je to třeba
Dá ti moudrost – dá ti lásku
To je třeba!

Na Kumacenge akcích je možné zažít kousek z atmosféry, která by vás čekala, kdybyste navštívili Bwiti ceremonie v Gabonu nebo Kamerunu. Když si koupíte Ibogu z e-shopu, tak nic takového nejste schopní si doma připravit.

Bwiti ceremonie v Gabonu

Kumacenge je „chrám“ vzniklý z mých zkušeností s mystickou africkou tradicí Bwiti, přeložený do českého jazyka a do českých středoevropských podmínek. Afriku jsem navštívil zatím třikrát a podstoupil jsem tam dvě Bwiti iniciace, jednu v Gabonu a jednu v Kamerunu.

Díky medicíně Iboga v prostoru chrámu Kumacenge zažijete probuzení do nové úrovně vašeho života. Iboga je vskutku mocný a jedinečný pomocník.

Iboga, kterou je možné přijmout na Kumacenge akcích, pochází z vesnice v Kamerunu, kterou jsem osobně navštívil, je zpracovaná tradičním způsobem a máme požehnání ke sdílení v Česku a v Evropě.

Spolu s ní zažijete několik Bwiti rituálů, připravených s mými africkými učiteli speciálně pro naše podmínky, zaposloucháte se do zvuků Bwiti hudebních nástrojů, zejména nás budou doprovázet osmistrunné harfy „Ngoma“, které jsou v Bwiti uctívány jako Bohyně, jsou doslova mosty z „Neviditelného světa“ do našeho fyzického světa.

Keř Tabernanthe Iboga v Gabonu
Ttradiční příprava kořenové kůry Iboga v Gabonu

Terapie s velkou dávkou Ibogy, silně transformační

– Uvnitř chaty nebo domu

– Putovní, v lese

Hudebně-taneční ceremonie, s malou dávkou Ibogy

4 komentáře u „Ibogové ceremonie a terapie“

  1. Dobrý den,
    odkud tedy pochází iboga z ladirny.cz? Za její „kvalitu“ také ručíte?
    Jana

    1. Dobrý den, Jano, iboga na Ladírně pochází z vesnice v Kamerunu od přítele jménem Arnaud, momentálně si troufám říct, že je kvalita dosti podobna, ale jemné rozdíly jsou, těžko vyjadritelne. Ta, kterou máme momentálně označenou jako „od strýce Arnauda“, je z keřů starých 15-20 let, koncem února budeme mít ještě další variantu, pocházející z keřů 30-50 let, ta je dle mé zkušenosti víceméně nerozeznatelná od té, co jsem si dovezl z Gabonu, je podobné silná a hluboká.

    1. Ahoj, množství je individuální, kolik kdo potřebuje, dostane. Průměrně, ženám stačí většina 3 čajové lžičky, což je asi 6-7 g, muži většinou potřebují trochu víc, záleží též na váze člověka, obvykle tak 8-12 gramu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *